Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Володимир Лапчук

Вітаю всіх поціновувачів гірських мандрів!

Народився та виріс на Буковині, в межах її гірської частини, то був 1985 рік. В мені тече гуцульська кров, саме тому гори так манять мене і є настільки рідними. Мандрую, напевно, з самого дитинства, першими кроками в цьому напрямку були незабутні походеньки по гриби та солодкі ягоди до лісу, і вражень маса, і взимку є що з’їсти). В таких вилазках і приходилось вирішувати перші завдання життя, як спланувати все так, щоб повернутись вчасно додому та без проблем й не загубити по дорозі свої двох молодших братів.

Наступним кроком стала школа, в якій була така чудова річ, як гурток з туризму. Тут було здобуто навики розкладання намету, в’язання туристичних вузлів та правильна організація побуту туристичного табору. Зі школи неодноразово їздив на змагання з туризму, там остаточно і закріпилась моя любов до мандрів, а особливо до гір.

Є великим прихильником спорту, спробував багато видів. Являюся майстром спору з пауерліфтингу. Неодноразово приймав участь в пригодницьких перегонах Горгани рейс, де можна відчути на що здатен ти, і на що здатна твоя психіка.

Проте, мандрівки в гори, то далеко не спортивна подія, а в  першу чергу пригода, яка дозволить вам наблизитись до дивини гір, їх таємничості та величності. Отримати насолоду споглядання за природою у всій своїй красі.

В горах ціную побути сам-на-сам з природою, відчути її ритм та насолодитись душевним спокоєм. Ця пережити, як на мене, можна тільки тут.

В горах потрібно побувати кожному, хоча б раз в житті і вони Вас байдужими не залишать, вразять своєю величчю та красою, потішать легені чистим повітрям, а смакові рецептори своїми дарами. Мандруйте в гори сьогодні, не відкладайте цю подію на завтра. Життя потрібно смакувати з усіх його сторін!

На даний час проживаю в Чернівцях. Працюю фельдшером в одній з поліклінік, так що, при необхідності швидка допомога забезпечена), хоча завжди краще обходитись без неї.

Світлини з Володимиром Лапчуком


Расписание походов с инструктором