Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Назар Василишин

Напевне, кожен в дитинстві мріяв про незвідані землі, подорожі ген за обрій та підкорення нікому не відомих вершин. 13 вересня 1995 року в маленькому мальовничому карпатському селі народився Василишин Назарій Любомирович. Як і кожен допитливий хлопчина, який виріс серед густих туманів карпатських гір, ніколи не сидів на місці. Ще з дитинства піднімався на все вищі і вищі пагорби, гірські вершини, які не зовсім доступні міським жителям. Спочатку був Хом’як (ну як без нього), а потім…понеслось…: Чорногора, Мармароси, Свидовець, Центральні, Східні, Західні та Запрутські Горгани, Чивчини, Кострича, Кукул…ну і «туристична мекка»  ̶ хребет  Аршиця та ін.

В якийсь момент стало нудно просто ходити з важким рюкзаком, тому я вирішив бігати. Трейл – найкрутіший, на мою думку, спосіб мандрів, адже за надзвичайно короткий час можна заглибитись і ввібрати максимум карпатської краси та енергії. Якось навіть вдалось вбігти в призери Gorgany Race 2017.

В проміжках між подорожами я отримав освітній ступінь магістра лісового господарства в НУБіП України. Також у вільний від гір, подорожей та навчання час активно займаюсь спортом, граю у футбол та займаюсь легкою атлетикою.

На даний час живу в Івано-Франківську, працюю в магазині туристичного спорядження «Gorgany».

В гори ходжу з філософією збереження первозданної природи та рідних Карпатських гір такими, якими вони були сотні років до нас. Тому насамперед хочу показати вам ті місця, де час не вимірюється зупинками метро і де можна побачити зоряне небо, а не вуличні ліхтарі, а сон не порушать сигнали і звуки гальм автівок.

Мій туристичний шлях почався в дванадцятирічному віці під важкезним речмішком, і я, як приклад еволюції туриста, дійшов до технологічного спорядження наших днів, але в мені все ще живе той допитливий та непосидючий хлопчик, який потребує пригод та відкриття незвіданих земель. Якщо ви теж сповнені жаги мандрів, відкриттів, мрієте про незбагненної краси ранки та запашну каву серед гірських вершин, ваша подорож зі мною стане яскравою та незабутньою.


Расписание походов с инструктором