Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Михайло Сакаль

Народився та виріс на Закарпатті, ще змалечку ходив по гриби, де і полюбив природу та ліс. В школі почав займатись пішохідним туризмом, який мене і затянув до пригод. Починаючи із 13 років я почав ходити в походи. Люблю простоту, вважаю не завжди найвище – є найгарнішим. Наші Карпати дивовижні і в них ти надихаєшся.

Мені подобається розвиватись та вчитись новому, я люблю читати та дивитись різні відео про подорожі. Сам колись із друзями об’їздив всю Грузію автостопом. Маю досвід в роботі із людьми, в університеті займався постійною громадською діяльністю.

Люблю бігати, в 2020 та 2021 бігав пригодницькі змагання «Снігохід», де в цьому році посіли 5 місце в категорії професіонали. Маю 1 категорію по походам та 1 дорослий розряд в пішохідному туризмі. Часто займаюсь волонтерською діяльністю на різних забігах, таких як Gorgany Race, Bucovina Adventher Race та Говерла рейс. Також займався вело туризмом, орієнтуванням та катаюсь на лижах.

Не люблю, коли в горах їздять на квадроциклах, мотоциклах, або чомусь подібному. Вважаю, що по горам треба ходити.

Як писав Олександр Олесь –

«Гори! Життя — єдина мить,

Для смерті ж — вічність ціла».

Саме тому немає часу відкладати, щось на потім, потрібно жити тут і зараз. Чому я це написав, бо саме в горах я горю, відчуваю себе вільним та надихаюсь. Бо після них я повертаюсь зарядженим і повний сил для чогось нового. Ось чому варто ходити в гори.

На даний час проживаю в Чернівцях. Працюю картографом у львівській компанії. Так що, в картах я знаюсь добренько))


Расписание походов с инструктором