Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Максим Мисак

Привіт всім, мене звати Максим і я обожнюю гори. Вперше сходив в гори в 5 класі і з того моменту ми вже нерозлучні. Географічний факультет і любов до картографії тільки підсилили моє захоплення горами. Час від часу люблю ходити віддаленими і несправедливо забутими куточками Карпат сам, щоб побачити і пофотографувати диких звірів та знаходити закинуті вівчарські колиби і стежки але вам не раджу повторювати таке заняття самотужки). Також мав змогу отримати фах «гірського провідника» в спільному польсько-українському проекті і навички рятувальних робіт в горах.

Моя пристрасть – подорожі автостопом. Колись багато подорожував Туреччиною, Польщею, Нідерландами та країнами Балкан, а ще люблю тривалі мандри на велосипеді: подорожував так в Ірані, Йорданії та Ізраїлі. У всіх цих мандрівках я намагався сходити в місцеві гори і найвище моє досягнення – вулкан Демавенд в Ірані. Ми лише трохи не дійшли до вершини через погану погоду, але 5000 м все ж досягли. Ходив також  у походи Лікійською стежкою, румунськими Фегерашем і Родною, масивом Улудаг в Туреччині, відвідував вулкан Ерджіяс в Каппадокії і навіть місце де засідають грецькі боги – Олімп). В Карпатах, ще будучи студентом, обійшов майже все.

Найкрасивіші місця в горах знаходяться саме там, куди неможливо доїхати, їх можливо побачити лише дійшовши до них пішки. А ще гори для мене – це можливість відпочити від шуму міста і буденних справ, у горах я відчуваю свободу. Впродовж тижня я картограф і сиджу за комп’ютером, як і багато галерників в цьому світі, а у горах я вільний – навіть коли на роботі).

Ми занадто багато часу проводимо в своїх кімнатах. Занадто багато думаємо в чотирьох стінах. Надто багато живемо і впадаємо у відчай за замкнутими дверима. А на лоні природи хіба можливо впасти у відчай.  Еріх Марія Ремарк

Фотографии с Максимом Мисаком


Расписание походов с инструктором