Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Инструктора и гиды

Роман Юркив

Родился в 1986 году в Ивано-Франковске. Поскольку люблю путешествовать, то получил высшее образование по международной экономике и международному туризму. Хочу вам показать свой край, его живописную природу и колоритность. Хотя по Карпатам хожу с детства, для меня каждый поход это новые впечатления и большой заряд положительных эмоций. Я увлекаюсь экстремальными видами спорта: летом в основном скалолазанием, прыжками с парашютом, водными лыжами, сплавами по горным рекам, начал учится летать на параплане, езжу в большие горы (Кавказ).

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Максим Мисак

Привіт всім, мене звати Максим і я обожнюю гори. Вперше сходив в гори в 5 класі і з того моменту ми вже нерозлучні. Географічний факультет і любов до картографії тільки підсилили моє захоплення горами. Час від часу люблю ходити віддаленими і несправедливо забутими куточками Карпат сам, щоб побачити і пофотографувати диких звірів та знаходити закинуті вівчарські колиби і стежки але вам не раджу повторювати таке заняття самотужки). Також мав змогу отримати фах «гірського провідника» в спільному польсько-українському проекті і навички рятувальних робіт в горах.Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Володимир Лапчук

Вітаю всіх поціновувачів гірських мандрів!

Народився та виріс на Буковині, в межах її гірської частини, то був 1985 рік. В мені тече гуцульська кров, саме тому гори так манять мене і є настільки рідними. Мандрую, напевно, з самого дитинства, першими кроками в цьому напрямку були незабутні походеньки по гриби та солодкі ягоди до лісу, і вражень маса, і взимку є що з’їсти). В таких вилазках і приходилось вирішувати перші завдання життя, як спланувати все так, щоб повернутись вчасно додому та без проблем й не загубити по дорозі свої двох молодших братів.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Роман Вовчук

Меня зовут Роман, мне 26 лет, на данный момент проживаю в Ивано-Франковске, женат. У меня высшее образование по специальности «Учитель географии и основ экономики. Организатор краеведческо-туристской деятельности», я обычный учитель географии, а горы – мой неисчерпаемый источник вдохновения. Именно походы в горы делают мою жизнь необычной, в горах я черпаю свои силы. Они для меня своего рода ретранслятор всех импульсов природы и дыхания нашей планеты. Первый маршрут Карпатами прошел относительно недавно, в 2011 году. И после этого путешествия родными Карпатами ходить в горы я начал минимум раз в несколько недель круглый год.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Дмитро Василишин

Я народився на Прикарпатті та виріс в горах, тому для мене Карпати це щось рідне, моя колиска, мій дім. Мені 21 рік, з дитинства вибирався з батьком в гори, а з 14 років почав регулярно ходити в походи. Завжди шукав нові маршрути, хотілось побільше пройти, а в найкрасивіших місцях заночувати. Позиціоную себе як максималіст, дослідник, та «завжди за любий двіж».

Подобається знімати ролики про походи в гори, веду свій ютуб-канал та інстаграм лайфстаіл. В багажі є досвід в 45 походів Карпатами (на початок 2019 року), в гори ходжу цілий рік. Проходив курс навчання: «Лавинна небезпека. Теорія і практика пересування в гірській місцевості», 23-26 лютого 2019 року.

26 жовтня 2021 року успішно піднявся на гору Матернгорн, висота 4478 метри - 7 вершину у Пеннінських Альпах на кордоні Італії та Швейцарії.Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Микола Грималюк

Привіт, майбутній турист, моя ціль - показати тобі всю красу Українських Карпат, але гадаю спершу варто познайомитись. Отож, я почну. Мене звуть Микола і з дитинства мене оточує неймовірна краса Карпатських гір, адже народився я в мальовничому містечку Ворохта. Змалечку я часто ходив з батьками в гори, будучи підлітками, ми з друзями влаштовували цілі походи – це, напевне, найкращі спогади з мого дитинства. Народитись у Ворохті - означає пропустити через себе всі гуцульські традиції , тому й вам зможу розповісти багато цікавого: про побут, культуру та звичаї.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Володимир Стефуришин

Я закохався у гори ще в дитинстві. Сам я з Івано-Франківської області, якраз там де пролягає межа між корінними українськими етносами: гуцулами, бойками та лемками. Вперше я потрапив у гори ще у школі, коли нас із класом возили на екскурсії в Карпати. З тих пір я мріяв про те, щоб у моєму житті неодмінно було місце для тієї краси та самобутності. І останні 6 років ці мрії збуваються, адже моє життя тісно пов’язане з горами.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Михайло Сакаль

Народився та виріс на Закарпатті, ще змалечку ходив по гриби, де і полюбив природу та ліс. В школі почав займатись пішохідним туризмом, який мене і затянув до пригод. Починаючи із 13 років я почав ходити в походи. Люблю простоту, вважаю не завжди найвище – є найгарнішим. Наші Карпати дивовижні і в них ти надихаєшся.

Мені подобається розвиватись та вчитись новому, я люблю читати та дивитись різні відео про подорожі. Сам колись із друзями об’їздив всю Грузію автостопом. Маю досвід в роботі із людьми, в університеті займався постійною громадською діяльністю.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Александр Безотосный

1_titleРодился в городе Полтава в 1988 году, где и проживаю. Ходить в горы начал еще в студенческое время, как и для многих, первыми горами в моей жизни были Карпаты. После каждого путешествия по Карпатам хотелось отправиться в новое, побывать в еще не пройденном маршруте, покорить новую горную вершину. Я убежден, что, хоть в  Карпатах всё и находится «рядышком», это не мешает наслаждаться разнообразием культуры и традиций проживающих там людей. Во время походов под моим руководством, занимаюсь фото и видео съёмкой, рассказываю интересные походные лайфхаки, люблю разнообразное и вкусное питание (будем готовить хлеб, пирожки на костре, запивая черничным лимонадом) и многое другое.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше

Полина Стародубец

Меня зовут Полина, мне 28 лет, на данный момент проживаю в Ивано-Франковске, замужем. В обычной жизни я - юрист, изучала право в национальном университете Т.Г. Шевченко, также закончила национальный университет «Запорожская политехника». Горы – мой неисчерпаемый источник вдохновения, покоя и гармонии. Именно походы в горы делают мою жизнь необычной, в горах я черпаю свои силы. Они для меня своего рода ретранслятор всех импульсов природы и дыхания нашей планеты. Первый маршрут Карпатами я прошла вместе с моим, тогда еще, будущим мужем относительно недавно, в 2011 году и влюбилась в горы. Теперь горы - мой второй дом.

Полная информация об инструктореЧитать дальше
Походы с этим инструктором Читать дальше