Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Отзыв о походе «Покорение двухтысячников» / Чабошвили Мария

Поход по Карпатам: двухтысячники КарпатПерший раз у своєму житті я відпочивала активно. Враження всі просто відмінні! Те, що довелося побачити за ці дні — це ЩОСЬ! Відпочинок просто супер!!! Настільки приголомшливо, що хочеться залишитися в Карпатах навіки! Ми побачили стільки усього і стільки ще залишилося незвіданим, що ми обов’язково повернемося! Стільки емоцій, стільки вражень, що це все тебе переповнює. Пейзажі, які я побачила в живу, не передасть жоден фотознімок чи відеокамера.

Карпатські гори — це краще місце на Землі, прекрасні і загадкові, побувавши там, закохуєшся в них назавжди. Вони постійно міняються, нам залишається лише спостерігати за всім тим дивовижним, що відбувається там.

Почну з початку. Ідея походу народилася у мене спонтанно. В і інтернеті ми знайшли сайт, який нас зацікавив і повністю нам підходив. Стартували ми з Івано-Франківська, де ми зустріли нашого гіда. Наша група була невеличкою, яка складалась з 3 чоловік, разом з гідом було 4. Після знайомства, нам видали спорядження та їжу, яку ми розподілили порівну по 5 кг, після чого ми вирушили в дорогу. Вже приїхавши  до назначеного пункту, пейзажі були заворожуючими, я ще ніколи в житті не бачила такої краси.

Маршрут  тривав 6 днів, і ці 6 днів проведених в горах просто незабутній. Черга спусків і підйомів по таких місцях, що іноді, забуваєш дивитися під ноги — милуєшся приголомшливими видами. Таке відчуття, що побувала у іншому світі. Природа і гори прекрасні. Тиждень пролетів як одно мить, яку я ніколи не забуду і згадуватиму у себе в місті, де на жаль немає гір. Кожен день був наповнений пригодами, підкореннями вершин, подолання себе і ця романтика, яка тебе оточує, створює незабутні враження. Просто одягаєш рюкзак і крокуєш увись до нових непередаваних відчуттів! Я здійснила свій маленький подвиг при підйомах і тепер пишаюся собою. Ніколи б не могла подумати, що підкорення гірських вершин, а тим більше гори Говерли, найвищої гірської вершини України, може принести стільки приголомшуючих почуттів.

Було важко, навіть дуже, але те відчуття, коли ти втомлений, обертаєшся і дивишся… дивишся на відстань, яку пройшли, на пейзаж, який словами не описати, і розумієш, що усі зусилля витрачені коштували цього моменту. І реально розумієш, за що варто цінувати життя і радіти кожній миті, проведеній на природі, незважаючи навіть на різку зміну погоди, яка спіткала нас в останні дні нашого походу.  Ми опинились в самому епіцентрі хмари, з якої падав град розмірами з тенісний м’ячик, і переживши це наша група була сильно вдячна заводу з виготовлення карематів, які захищали нас від бомбардировки цих велетенських крижаних шарів. На слідуючи день, після підкорення останньої гори Петрос нас зустріла хмара з громом та блискавкою, намагаючись втекти від неї наша група зійшла з маршруту і ми вже прямували по незвіданій стежці, розпитуючи пастухів правильну дорогу до найближчого села, і завдяки нашому безстрашному гіду ми вийшли на правильну дорогу. Мені здається, що ця дорога була ще більше надзвичайнішою, ми весь час спускалися вниз лісом і дивувалися його красою.

  Одним словом нас обпалювало гірське сонце, поливав дощ, посипав град, здував з ніг вітер, та все це не могло зіпсувати настрій та враження. Так  погода, безумовно, внесла свої корективи в загальне самопочуття і настрій… Але ось вже який день, сідаючи уранці на ліжку, і дивлячись на дерева за вікном моєї домівки я думаю: «Господи, як же я хочу знову в гори»! І я знаю, що обов’язково туди повернуся. Знаєте, навіть якщо я точно знатиму, що буде так само нелегко, як тоді, я все одно піду». Тому що воно того коштує, повірте!

Окреме величезне спасибі гідові Роману! Ти диво! Не закохатися в гори, коли ти водив нас по різних красивих місцях, просто не можливо. Спасибі за незабутній  похід , захоплюючі  дороги і мальовничі пейзажі! За твоє почуття гумору та душевну обстановку, за твою турботу та увагу. Спасибі за спогади, які напевно приведуть нас сюди знову і знову! Якщо і їхати наступного разу в подібну поїздку, то тільки з таким гідом!!!

Все було здорово! Дуже сумно, що доводиться від’їжджати. Час, проведений в Карпатах, залишиться в моїй пам’яті назавжди! Спасибі Богові, що все так чудово склалося і сталося! Я обов’язково повернусь до вас ще раз!

Р.S. Здається я закохалася! Закохалася в Карпати!!!

 

 
Текст и фото: Чабошвили Мария