Skip to content
График походов и экскурсий
|
Лучшие предложения
|
Скидки
|
Просмотренные маршруты

Микола Грималюк

Привіт, майбутній турист, моя ціль — показати тобі всю красу Українських Карпат, але гадаю спершу варто познайомитись.
Отож, я почну.
Мене звуть Микола і з дитинства мене оточує неймовірна краса Карпатських гір, адже народився я в мальовничому містечку Ворохта. Змалечку я часто ходив з батьками в гори, будучи підлітками, ми з друзями влаштовували цілі походи – це, напевне, найкращі спогади з мого дитинства.
Народитись у Ворохті — означає пропустити через себе всі гуцульські традиції , тому й вам зможу розповісти багато цікавого: про побут, культуру та звичаї.

Після школи я переїхав в Івано-Франківськ і вступив у коледж, де навчався на бухгалтера. Проте з плином часу мені все менше подобалась ця професія, відчував , що це не моє. Ще до закінчення навчання я знайшов свою першу роботу, яка ще більше привила мені любов до гір та походів, адже працював я екскурсоводом. Це так круто, любити те, що робиш, знайомити людей з нашими Карпатами і кайфувати від цього. Тут на мене чекало перше розчарування, адже так багато українців не знають про красу наших гір.
Гори — це не лише моя робота, а й хоббі. Весь свій вільний час я проводжу в походах і ні, це не фанатизм, а безкінечне відчуття свободи. До активного відпочинку я привчаю всю свою маленьку сім‘ю: дівчину та собаку, ми часто подорожуємо в Карпатах. Влітку 2019 я захотів спробувати щось нове і влаштував собі забіг від с.Шибене до с.Лазещина, пройшовши усі двохтисячники України за 12 годин.
Отож, якщо ви думаєте , що похід — це лише важкий рюкзак, круті підйоми та труднощі в побуті, то гайда зі мною в гори!
А я обіцяю, що повернувшись додому, ви не лише привезе багаж з яскравими та незабутніми емоціями, а й кардинально зміните своє уявлення про відпочинок в горах!


Расписание походов с инструктором